Po raz kolejny zawitałam z aparatem do Dąbrowy Górniczej, ważnej części mojej małej ojczyzny, by towarzyszyć Magdalenie i Janowi w ich niezwykłym dniu. Ceremonia ślubna odbyła się w przepięknej Bazylice Najświętszej Marii Panny, a wesele nad jeziorem we Dworze Hubertusa w Sosnowcu. Uroczystość została zaplanowana z wielkim pietyzmem i była przepiękna, dlatego bardzo trudno jest mi wybrać zdjęcia, które będę prezentować, najchętniej wrzuciłabym wszystkie.

Ważnym bohaterem reportażu i plenerów było światło umożliwiające mi realizację ciekawych fotografii pod słońce, przy zachodzie, a także w blasku kolorowych lamp i laserów, którymi dysponował niesamowity Zespół Drim z Gliwic. Prawie cały reportaż zrealizowany jest przy świetle zastanym (bez użycia lampy), wyjątek to fotografie dynamiczne i kilka weselnych portretów.

Dodam jeszcze od siebie, że na oczepinach płakałam jak bóbr ze śmiechu, co o dziwo wcale nie utrudniło mi wykonywania zdjęć, a moją ukochaną fotografię plenerową, udało się wykonać przy zachodzie słońca, gdzie wokół Młodej Pary tańczyły krwiożercze świetliki ;) Dziękuję Wam za zaproszenie do uwiecznienia tych wspaniałych chwil i życzę samych tak słonecznych dni :)

Plener ślubny  odbył się w pałacu w Balicach i na Zakrzówku, zapraszam do obejrzenia zdjęć :)